WUSHU BURSA İL ELEMELERİ SONUÇLARI

15-16 Ocak 2022′ de Atıcılar Çok Amaçlı Spor Kompleksinde icra edilen Wushu Bursa İl Elemeleri toplu sonuçları:

Wushu Sanda Sonuçları

YAŞ KATEGORİSİ C MİNİKLER (2016-2015)YAŞ KATEGORİSİ C MİNİKLER (2016-2015)YAŞ KATEGORİSİ C MİNİKLER (2016-2015)
KİLO KATEGORİSİ 20 KgKİLO KATEGORİSİ 20 KgKİLO KATEGORİSİ 28 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1METİN ARAS KARAGÖZARSLAN OSMANLI GSK1EYLÜL İNANARSLAN OSMANLI GSK1AHMET BULUT ATASOYYILDIRIM JİMNASTİK GSK
2  2  2AHMET ALP UYSAYILDIRIM JİMNASTİK GSK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ B MİNİKLER (2014-2013)YAŞ KATEGORİSİ B MİNİKLER (2014-2013)YAŞ KATEGORİSİ B MİNİKLER (2014-2013)
KİLO KATEGORİSİ 23 KgKİLO KATEGORİSİ 25 KgKİLO KATEGORİSİ 25 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1EBRAR BİLGE IŞIKBURSA İDMAN YURDU1ZEYNEP YAREN TOYÇAARSLAN OSMANLI GSK1UĞUE EGEYILDIRIM JİMNASTİK GSK
2  2  2AHMET YAĞIZ IŞIKBURSA İDMAN YURDU
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ B MİNİKLER (2014-2013)YAŞ KATEGORİSİ B MİNİKLER (2014-2013)YAŞ KATEGORİSİ B MİNİKLER (2014-2013)
KİLO KATEGORİSİ 28 KgKİLO KATEGORİSİ 28 KgKİLO KATEGORİSİ 31 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ELİF RAVZA GÜLSOYKARACABEY GSK1EFENDİ MAHMUT USLUYILDIRIM JİMNASTİK GSK1FATMA KARATAŞYILDIRIM JİMNASTİK GSK
2ERVANUR KÜÇÜKARSLAN OSMANLI GSK2YUNUS EMRE TAŞKINARSLAN OSMANLI GSK2HÜMEYRA GÜNER GÜRELYILDIRIM JİMNASTİK GSK
3İKLİMA SENA NİDEOĞLUARSLAN OSMANLI GSK3FATİH MEHMET GABULLUBEDRİNİN ASLANLARI GSK3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ B MİNİKLER (2014-2013)YAŞ KATEGORİSİ B MİNİKLER (2014-2013)YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)
KİLO KATEGORİSİ 31 KgKİLO KATEGORİSİ +41 KgKİLO KATEGORİSİ 23 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1BEKİR EMİRBAYKOCA GSK1AHMET DOĞAN ALANBURSA İDMAN YURDU1HAMİDE SOLMAZYILDIRIM JİMNASTİK GSK
2RAMİZ MİRZABAYKOCA GSK2ATA YILAMAZBURSA İDMAN YURDU2  
3TAYFUN KASAPOĞLUBURSA İDMAN YURDU3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)
KİLO KATEGORİSİ 29 KgKİLO KATEGORİSİ 29 KgKİLO KATEGORİSİ 32 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ŞEVVAL ŞENARSLAN OSMANLI GSK1SÜLEYMAN SOLMAZYILDIRIM JİMNASTİK GSK1ERAT YALVAÇARSLAN OSMANLI GSK
2  2BERAT ÖZCANKARACABEY GSK2YAHYA İSAK BOZBAYYILDIRIM JİMNASTİK GSK
3  3  3KEREM EYMEN ÖZCANKARACABEY GSK
3  3  3RAMADAN TABAKBAYKOCA GSK
YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)
KİLO KATEGORİSİ 35 KgKİLO KATEGORİSİ 35 KgKİLO KATEGORİSİ 38 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ENGİN ŞEHZADEBEDRİNİN ASLANLARI GSK1YAĞMUR GABULLUBEDRİNİN ASLANLARI GSK1AYSIMA BENLİARSLAN OSMANLI GSK
2  2ZEHRA TORUNYILDIRIM JİMNASTİK GSK2FEYZA SENLİARSLAN OSMANLI GSK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)
KİLO KATEGORİSİ 38 KgKİLO KATEGORİSİ 41 KgKİLO KATEGORİSİ 43 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1AMİR MEVLÜTOĞLUBEDRİNİN ASLANLARI GSK1ZEYNEP ECE TÜRKDALKARACABEY GSK1BERAT TAKINARSLAN OSMANLI GSK
2  2NEHİR ÖZTÜRKBURSA İDMAN YURDU2RAMAZAN TAHİRBAYKOCA GSK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)YAŞ KATEGORİSİ A MİNİKLER (2012-2011)YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)
KİLO KATEGORİSİ +43 KgKİLO KATEGORİSİ +45 KgKİLO KATEGORİSİ 35 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ZEYNEP DEMİRARSLAN OSMANLI GSK1YAŞAR METE EMREBURSA İDMAN YURDU1ALİ RIDVAN YAVUZYILDIRIM JİMNASTİK GSK
2  2ALİ BEDİRBURSA İDMAN YURDU2VEYSEL ŞENARSLAN OSMANLI GSK
3  3  3İZZET HASAN ÖZTÜRKARSLAN OSMANLI GSK
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)
KİLO KATEGORİSİ 38 KgKİLO KATEGORİSİ 38 KgKİLO KATEGORİSİ 41 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1GAZEL KARATAŞYILDIRIM JİMNASTİK GSK1MEHMET ŞEHZADEBEDRİNİN ASLANLARI GSK1SENANUR GÜLERBURSA İDMAN YURDU
2BERRA ATLIBURSA İDMAN YURDU2ABDULLAH SAMET ÖZCANKARACABEY GSK2  
3  3SAMİ AYTİŞYILDIRIM JİMNASTİK GSK3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)
KİLO KATEGORİSİ 41 KgKİLO KATEGORİSİ 45 KgKİLO KATEGORİSİ 48 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1MUHAMMET İLYAS VURALYEŞİLOVA GSK1İLYAS TOKKARACABEY GSK1RABİA ÇALIMLIKARACABEY GSK
2İLYAS ABDULOVYEŞİLOVA GSK2ENES ŞAHİNBURSA İDMAN YURDU2NİSANUR KORKMAZYILDIRIM JİMNASTİK GSK
3DENİZ SOYDEMİRARSLAN OSMANLI GSK3  3DAMLA EGEYILDIRIM JİMNASTİK GSK
3  3  3EYLEM ÇALIMLIKARACABEY GSK
YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)
KİLO KATEGORİSİ 48 KgKİLO KATEGORİSİ 52 KgKİLO KATEGORİSİ 52 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1HAMZA BULUT BAYRAMYILDIRIM JİMNASTİK GSK1FURKAM M.ÖZKANBURSA İDMAN YURDU1AYŞENUR MEMİŞCİKARACABEY GSK
2AHMED YASİR KARAYILDIRIM JİMNASTİK GSK2YUSUF ÇİLBURSA İDMAN YURDU2  
3  3MUHAMMED EMİN YILDIZYILDIRIM JİMNASTİK GSK3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)YAŞ KATEGORİSİ B YILDIZLAR (2010-2009)YAŞ KATEGORİSİ A YILDIZLAR (2008)
KİLO KATEGORİSİ 56 KgKİLO KATEGORİSİ +60 KgKİLO KATEGORİSİ 42 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1MİRAÇ ASLANOĞLUBAYKOCA GSK1ARDA DEMİROĞLUARSLAN OSMANLI GSK1EMİRHAN PALABIYIKYEŞİLOVA GSK
2  2İSLAM MİRZABAYKOCA GSK2  
3  3HAMZA BULUT BAYRAMYILDIRIM JİMNASTİK GSK3  
3  3FEVZİ EFE DEMİRARSLAN OSMANLI GSK3  
YAŞ KATEGORİSİ A YILDIZLAR (2008)YAŞ KATEGORİSİ A YILDIZLAR (2008)YAŞ KATEGORİSİ A YILDIZLAR (2008)
KİLO KATEGORİSİ 45 KgKİLO KATEGORİSİ 48 KgKİLO KATEGORİSİ 52 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1AYŞE RANA AKKAYABAYKOCA GSK1AHMET ONUR ÖZCANKARACABEY GSK1FATİH DEHAYILDIRIM JİMNASTİK GSK
2  2  2MUSAB FURKAN BAYİNEGÖL EĞİTİM GSK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A YILDIZLAR (2008)YAŞ KATEGORİSİ A YILDIZLAR (2008)YAŞ KATEGORİSİ A YILDIZLAR (2008)
KİLO KATEGORİSİ 52 KgKİLO KATEGORİSİ 60 KgKİLO KATEGORİSİ 65 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1YELİZ BİLİRYEŞİLOVA GSK1MARDALİ DAVRİŞBEDRİNİN ASLANLARI GSK1YİĞİT TAŞKINİNEGÖL EĞİTİM GSK
2  2BUĞRA CAN YAZICIBURSA İDMAN YURDU2EGEMEN ULUARSLAN OSMANLI GSK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A YILDIZLAR (2008)YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)
KİLO KATEGORİSİ 70 KgKİLO KATEGORİSİ 48 KgKİLO KATEGORİSİ 52 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1AHMET TEKDEMİRBURSA İDMAN YURDU1ŞEVVAL ALANBURSA İDMAN YURDU1SAHRA ŞİMŞEKKARACABEY GSK
2  2  2ASLIHAN AŞKINBAYKOCA GSK
3  3  3TUĞÇE SABIRLIBURSA İDMAN YURDU
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)
KİLO KATEGORİSİ 52 KgKİLO KATEGORİSİ 56 KgKİLO KATEGORİSİ 60 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1HARUN ÖZKAN HALİTOĞLUYEŞİLOVA GSK1MURAT SÖYLEMEZYILDIRIM JSK1HAMZA YİĞİTBURSA İDMAN YURDU
2SALİH ŞİMŞEKKARACABEY GSK2AZİZ FEYZULBEDRİNİN ASLANLAR GSK2KEREM CEM YÜKSELBAYKOCA GSK
3YAHYA MANSUR CİĞALBAYKOCA GSK3BİLAL TAŞKINARSLAN OSMANLI SK3FURKAN YILMAZARSLAN OSMANLI SK
3EŞREF ŞENYEŞİLOVA GSK3YUSUF ASLANYEŞİLOVA GSK3ERCAN İSMAİLYEŞİLOVA GSK
YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)
KİLO KATEGORİSİ 65 KgKİLO KATEGORİSİ 70 KgKİLO KATEGORİSİ 75 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1RAMİZ ARDA GÜRBÜZYEŞİLOVA GSK1MEVLÜT FEYZULBEDRİNİN ASLANLAR GSK1İLHAM OSMANBEDRİNİN ASLANLAR GSK
2HASAN HÜSEYİN ÖZERBAYKOCA GSK2RAGIP MELİHOĞLUBEDRİNİN ASLANLAR GSK2YUSUF EFE IŞIKLARYILDIRIM JSK
3ENES ÇAYYILDIRIM JSK3ABDULLAH DENİZBAYKOCA GSK3  
3HATEM DÜNDARYEŞİLOVA GSK3TARIK İNANARSLAN OSMANLI SK3  
YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)
KİLO KATEGORİSİ 80 KgKİLO KATEGORİSİ +80 KgKİLO KATEGORİSİ 45 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ALİ YURİŞHANYEŞİLOVA GSK1DAVUD İBRAHİMBEDRİNİN ASLANLAR GSK1BERAT AVCIYEŞİLOVA GSK
2MUHAMMET KERİM RENÇBERKARACABEY GSK2FAZLI MER SERBESTVICTORY GYM2  
3  3MELİH GÜLSENVICTORY GYM3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ B GENÇLER (2007-2006)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)
KİLO KATEGORİSİ 60 KgKİLO KATEGORİSİ 48 KgKİLO KATEGORİSİ 52 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1KÜBRA YILDIZBAKANARSLAN OSMANLI SK1AZAT DEMİRELBURSA ŞAMPİYONLAR SK1SÜMEYYE MEMİŞCİKARACABEY GSK
2  2  2AYŞE YAĞMUR ARSLANBEDRİNİN ASLANLAR GSK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)
KİLO KATEGORİSİ 52 KgKİLO KATEGORİSİ 56 KgKİLO KATEGORİSİ 56 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1İBRAHİM KARKIŞYEŞİLOVA GSK1ARZA YAVUZSUNBURSA İDMAN YURDU1TAHA BAŞTARBURSA ŞAMPİYONLAR SK
2  2  2EMRAH AYDINYILDIRIM JSK
3  3  3MUHAMMED YASİNYILDIRIM JSK
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)
KİLO KATEGORİSİ 60 KgKİLO KATEGORİSİ 60 KgKİLO KATEGORİSİ 65 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1İREM GÜLFİDANYILDIRIM JSK1SELAMİ ORAKÇIBURSA ŞAMPİYONLAR SK1YAVUZ SELİM YILDIZKARACABEY GSK
2TUANA ÇETİNİNEGÖL EĞİTİM GSK2  2FURKAN KAAN AYDINARSLAN OSMANLI SK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)
KİLO KATEGORİSİ 70 KgKİLO KATEGORİSİ 75 KgKİLO KATEGORİSİ 80 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1YUSUF TALHA İSKENDERYILDIRIM JSK1M.EREN BELGEBURSA İDMAN YURDU1AYKUT KIZILKURTKARACABEY GSK
2POLAT DEMİRELBURSA ŞAMPİYONLAR SK2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)YAŞ KATEGORİSİ A GENÇLER (2005)
KİLO KATEGORİSİ 85 KgKİLO KATEGORİSİ 90 KgKİLO KATEGORİSİ +90 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ADEM ÖZERKARACABEY GSK1HÜSEYİN HASANBURSA İDMAN YURDU1ENES ADIGÜZELBURSA İDMAN YURDU
2  2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)
KİLO KATEGORİSİ 48 KgKİLO KATEGORİSİ 52 KgKİLO KATEGORİSİ 56 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1HEJAR ABURŞUYILDIRIM JSK1HİLAL SUDENUR TAFLANBAYKOCA GSK1ŞEVVAL MAVZERYILDIRIM JSK
2NAZLI AKSAKALBURSA İDMAN YURDU2  2GÜLBAHAR MURATYEŞİLOVA GSK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)
KİLO KATEGORİSİ 56 KgKİLO KATEGORİSİ 60 KgKİLO KATEGORİSİ 65 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1BAHTİYAR TEMELİNEGÖL EĞİTİM GSK1İZZET ASEMYEŞİLOVA GSK1HAZAL KUTLARBURSA İDMAN YURDU
2  2İSMAİL ÖZÇELEBİKOĞUKÇINAR GSK2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)
KİLO KATEGORİSİ 65 KgKİLO KATEGORİSİ 70 KgKİLO KATEGORİSİ 75 Kg
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ERTUĞRUL ÇELİKBAYKOCA GSK1AHMET EVEGÜRYEŞİLOVA GSK1ENES ATIF YUKARIPINARKARACABEY GSK
2MERT TOPRAKKARACABEY GSK2SERKAN ŞENVARDARVICTORY GYM2MERCAN ŞAMLIKOĞUKÇINAR GSK
3EMİR ŞENYEŞİLOVA GSK3TAYFUR UÇARVICTORY GYM3YUSUF EREN AKKAYAARSLAN OSMANLI SK
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)
KİLO KATEGORİSİ +75 KgKİLO KATEGORİSİ 80 KgKİLO KATEGORİSİ 90 Kg
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ŞEYMA TEKİNYEŞİLOVA GSK1BERKAN DURDURAKBURSA ŞAMPİYONLAR SK1ERSİN ÖZTÜRKBURSA İDMAN YURDU
2  2OĞUZHAN AZARKARACABEY GSK2YUSUF SAMİ ZENGİNKARACABEY GSK
3  3ŞAKİR AHMETİNEGÖL EĞİTİM GSK3  
3  3DİBO TELEBİNİBURSA İDMAN YURDU3  
YAŞ KATEGORİSİ BÜYÜKLER (2004-1982)
KİLO KATEGORİSİ +90 Kg
CİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜP
1AHMET HARMANBAYKOCA GSK
2CAVİT KOYUNCUVICTORY GYM
3MUHAMMET TAŞDEMİRBURSA İDMAN YURDU
3  

Wushu Taolu Sonuçları

YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2014 VE SONRASI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)
YARIŞMA KATEGORİSİ CHANQUAN 20 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ CHANQUAN 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ NANQUAN 32 FORM
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1EYLÜL İNANARSLAN OSMANLI S.K.1FEVZİ EFE DEMİR ARSLAN OSMANLI S.K.1YUSUF USLUBEDRİNİN ASLANLARI GSK
2  2MUSTAFA NİGDELİOĞLUARSLAN OSMANLI S.K.2YUSUF TAŞKOĞUKÇINAR GSK
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)
YARIŞMA KATEGORİSİ NANQUAN 20 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ CHANQUAN 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ CHANNQUAN 20 FORM
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1BERAT YALVAÇARSLAN OSMANLI S.K.1ŞEVVAL ŞEN ARSLAN OSMANLI S.K.1FEYZA BENLİ ARSLAN OSMANLI S.K.
2  2ERVANUR KÜÇÜK ARSLAN OSMANLI S.K.2AYSIMA BENLİ ARSLAN OSMANLI S.K.
3  3ZEYNEP YAREN TOYÇA ARSLAN OSMANLI S.K.3İKLİMA SENA NİDELİOĞKU ARSLAN OSMANLI S.K.
3  3RUKİYE KAHRAMAN KOĞUKÇINAR GSK3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)
YARIŞMA KATEGORİSİ CHANNQUAN 16 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ NANNQUAN 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ JIANSHU 32 FORM
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1YAĞMUR GABULLU BEDRİNİN ASLANLARI GSK1ZEYNEP DEMİRARSLAN OSMNALIS.K.1ERVANUR KÜÇÜKARSLAN OSMNALIS.K.
2  2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP C (2010 VE SONRASI)
YARIŞMA KATEGORİSİ DAOSHU 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ GUNSHU 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ NANGUN 32 FORM
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1RUKİYE KAHRAMANKOĞUKÇINAR GSK1ŞEVVAL ŞENARSLAN OSMNALIS.K.1ZEYNEP DEMİRARSLAN OSMNALIS.K.
2  2  2ZEYNEP YAREN TOYÇAARSLAN OSMNALIS.K.
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2009-2007)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2009-2007)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2009-2007)
YARIŞMA KATEGORİSİ CHANQUAN 20 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ NANQUAN 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ CHANQUAN 1.GUIDIN FORM
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1İZZET HASAN ÖZTÜRK ARSLAN OSMNALIS.K.1VEYSEL ŞENARSLAN OSMNALIS.K.1EMİNE ÇAĞLARARSLAN OSMNALIS.K.
2  2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2009-2007)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2009-2007)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2009-2007)
YARIŞMA KATEGORİSİ CHANQUAN 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ GUNSHU 1.GUIDIN FORMYARIŞMA KATEGORİSİ GUNSHU 32 FORM
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1SELİN KÜREĞİBÜYÜK KOĞUKÇINAR GSK1EMİNE ÇAĞLARARSLAN OSMNALIS.K.1SELİN KÜREĞİBÜYÜK KOĞUKÇINAR GSK
2  2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2009-2007)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2009-2007)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)
YARIŞMA KATEGORİSİ DAOSHU 1.GUIDIN FORMYARIŞMA KATEGORİSİ DAOSHU 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ CHANQUAN 32 FORM
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1EMİNE ÇAĞLARARSLAN OSMNALIS.K.1SELİN KÜREĞİBÜYÜK KOĞUKÇINAR GSK1AHMET ALP KAPANCI KOĞUKÇINAR GSK
2  2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)
YARIŞMA KATEGORİSİ DAOSHU 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ CHANQUAN 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ TAİJİQUAN 42 FORM
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1AHMET ALP KAPANCI KOĞUKÇINAR GSK1ELİF AKDAĞKOĞUKÇINAR GSK1ESRA NUR KURTARSLAN OSMANLI S.K.
2  2AZRA ORUÇKOĞUKÇINAR GSK2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)
YARIŞMA KATEGORİSİ NANQUAN ULS.ARASI YRŞ.FR.YARIŞMA KATEGORİSİ DAOSHU 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ NANDAO ULS.ARASI YRŞ.FR.
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1KÜBRA YILDIZBAKANARSLAN OSMANLI S.K.1AZRA ORUÇKOĞUKÇINAR GSK1KÜBRA YILDIZBAKANARSLAN OSMANLI S.K.
2  2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)
YARIŞMA KATEGORİSİ NANDAO 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ TAİJİJİAN 42 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ GUNSHU 32 FORM
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ELİF AKDAĞKOĞUKÇINAR GSK1ESRA NUR KURTARSLAN OSMANLI S.K.1AZRA ORUÇKOĞUKÇINAR GSK
2  2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2006-2004)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2003 ve ALTI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2003 ve ALTI)
YARIŞMA KATEGORİSİ QIANGSHU 1.GUIDIN FORMYARIŞMA KATEGORİSİ NANQUAN 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ NANDAO 32 FORM
CİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYCİNSİYET BAY
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1ESRA NUR KURTARSLAN OSMANLI S.K.1HASAN TAŞKOĞUKÇINAR GSK1HASAN TAŞKOĞUKÇINAR GSK
2  2  2  
3  3  3  
3  3  3  
YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2003 ve ALTI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2003 ve ALTI)YAŞ KATEGORİSİ GRUP B (2003 ve ALTI)
YARIŞMA KATEGORİSİ NANGUN 32 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ TAIJIQUAN 24 FORMYARIŞMA KATEGORİSİ TAIJIJIAN 24 FORM
CİNSİYET BAYCİNSİYET BAYANCİNSİYET BAYAN
DERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜPDERECE AD SOYADKULÜP
1HASAN TAŞKOĞUKÇINAR GSK1SUDEM ZIRHLIBEDRİNİN ASLANLARI GSK1SUDEM ZIRHLIBEDRİNİN ASLANLARI GSK
2  2RAMİNA FEYZUL BEDRİNİN ASLANLARI GSK2RAMİNA FEYZUL BEDRİNİN ASLANLARI GSK
3  3  3  
3  3  3  
Haber içinde yayınlandı